PRZEWODY I KSZTAŁTKI WENTYLACYJNE

Proponowane przez nas kanały i kształtki wentylacyjne wykonane są ze stali ocynkowanej, nierdzewnej lub aluminium.

Dzięki szerokiej ofercie przewodów okrągłych lub prostokątnych proponujemy Państwu wybór rozwiązań idealnych dla Państwa potrzeb, wraz ze wszystkimi niezbędnymi komponentami: osprzętem i elementami montażowymi.

PRZEWODY I KSZTAŁTKI PROSTOKĄTNE I OKRĄGŁE

Wykorzystywane są do przesyłu świeżego powietrza, powietrza recyrkulacyjnego oraz usuwanego, w ramach budowanych sieci wentylacyjnych. Wybór konkretnych rozwiązań zależny jest od wielu czynników takich, jak chociażby prędkość czy ciśnienie powietrza w kanale wentylacyjnym.

CZERPNIE I WYRZUTNIE POWIETRZA

Wykorzystywane do poboru powietrza z zewnątrz oraz odprowadzaniu powietrza, stosowane są w klasycznych systemach wentylacyjnych. Jednocześnie, pozwalają one na odprowadzanie wody z systemów nawiewnych i wywiewnych.

Warto pamiętać, iż stanowiąc zewnętrzne wykończenie systemu, pełnią one także rolę dekoracyjną.

Bogata oferta pozwala na dobór rozwiązań pod kątem specyficznych potrzeb naszych odbiorców. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się między innymi czerpnie ścienne, czerpnie tłumiące, pozwalające na ograniczenie poziomu hałasu czy nowoczesne czerpnie przeznaczone do montażu w dachach skośnych.

OSPRZĘT DACHOWY

W naszej ofercie znaleźć można osprzęt dachowy o przekroju okrągłym i prostokątnym, przeznaczony do wykorzystania w ramach wybranego systemu kanałów i przewodów.

Wybierając spośród bogatego katalogu czerpni i wyrzutni dachowych, wybierają Państwo rozwiązania odpowiadające konkretnym potrzebom – funkcjonalnym i estetycznym.

Centrowent24.pl - kopiowanie i powielanie bez zgody autora surowo zabronione