KRATKI, NAWIEWNIKI I ZAWORY WENTYLACYJNE

KRATKI NAWIEWNE, WYWIEWNE I WYRÓWNAWCZE

Nasze produkty wykonane są ze stali, stali nierdzewnej i aluminium. Oferta obejmuje kratki nawiewne, wywiewne i wyrównawcze, także te, przeznaczone do montażu w rurach. W każdej opcji gwarantujemy Państwu pionowy lub poziomy system lamelek czołowych, pozwalający na płynną regulację przepływu powietrza.

NAWIEWNIKI SZCZELINOWE

Dzięki możliwości indywidualnego ustawienia oraz znikomemu poziomowi hałasu nawiewniki szczelinowe są rozwiązaniem idealnym dla potrzeb centrów handlowych, pomieszczeń biurowych i wszystkich obiektów użyteczności publicznej. Dzięki swoim właściwościom dają możliwość idealnego dopasowania do geometrii przestrzennej.

DYSZE DALEKIEGO ZASIĘGU

Dzięki dyszom dalekiego zasięgu, stanowiącym końcowy element systemu wentylacyjnego możliwy jest dostarczenie powietrza na dalekie odległości.

Diagnozując kierunek wypływu powietrza, zależny między innymi od różnicy temperatur powietrza i strumienia miejscowego, możliwe jest stworzenie jego optymalnego rozdziału.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy różnorodne rodzaje dysz: regulowane ręcznie bądź automatyczne, a także sztywne - z jednym, ustalonym kierunkiem strumienia.

ANEMOSTATY KWADRATOWE I OKRĄGŁE

W naszej ofercie dostępne są anemostaty kwadratowe i okrągłe, przeznaczone do montażu w sufitach podwieszanych. Służyć mogą one jako nawiewniki lub wywiewni ki w pomieszczeniach, których wysokość wynosi maksymalnie około 4 metrów. Uzupełnieniem produktów są nowoczesne anemostaty, pozwalające na rozdział powietrza o wysokiej indukcji.

NAWIEWNIKI WIROWE

Urządzenia służą do kierowania powietrzem o wysokiej indukcji. W ofercie CENTROWENT24 dostępne są nawiewniki okrągłe i kwadratowe, wyposażone w nieruchome łopatki i przestawne lamelki.

ZAWORY WENTYLACYJNE

Bogata oferta zaworów wentylacyjnych obejmuje produkty przeznaczone do montażu sufitowego i ściennego. Na specjalną uwagę zasługują zawory dedykowane budynkom o specjalnych wymaganiach związanych z tłumieniem hałasu.

Centrowent24.pl - kopiowanie i powielanie bez zgody autora surowo zabronione